Mucizeler Kursu Nedir?

Mucizeler Kursu A’dan Z’ye bir bilinç dönüşüm çalışmasıdır. Özümüz olan Sevgi’ye dönüş sürecidir. İçinizdeki hazineyi keşfetme yolculuğudur. An’da olmayı, içsel bilgeliği ortaya çıkarır. Huzur, mutluluk, sevgi gibi içimizdeki kaynaklara erişmenizi sağlar.

Mucizeler Kursu, 365 dersten oluşur. Her ders bir gün için tasarlanmıştır. Dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır.

Hiçbir hazırlık veya özel çalışma gerektirmez. Önceden bir uygulama yapmış olmanıza gerek yoktur. Kurs için uygun insan diye birşey yoktur. Herkese her zaman uygundur.

Mucizeler Kursu A’dan Z’ye bir bilinç dönüşümü ve Sevgi’ye dönüş sürecidir. Dünyaya yüklediğimiz anlamdan başlayarak yaşama bakış açımızdan fiziksel koşullarımıza kadar her şeyi etkiler.

Çağımızda Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yazar ve düşünürler Mucizeler Kursu’ndan ilham almışlardır. Kursla ilgili olan diğer yazar ve düşünürleri paylaşım bölümünde bulabilirsiniz.

Not: Bu sitede ve çeşitli kişisel çalıştaylarda kullanılan Kurs materyalleri ve içeriği, profesyonel çevirmen olan Ahmet Akın tarafından çevirisi yapılıp Serap Gülşen tarafından editörlük sürecinden geçerek katılımcılarımıza ulaştırılmaktadır. Kurs’un şu anda yayınlanmış bir resmi Türkçe çevirisi yoktur. Kursun resmi çeviri ve yayınlanma süreci halen devam etmektedir.